SKI AREÁL KAREŠ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rusava - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Rusava a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a jedno lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 450m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete zelňačku a bramboračku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 73%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 15.10.
Polojasno
17°C
13°C
Středa
16.10.2019
Deštivo
16°C
13°C
Čtvrtek
17.10.2019
Skoro jasno
14°C
9°C
Pátek
18.10.2019
Polojasno
15°C
11°C